This is default featured slide 1 title

Nasz zespół

MARTA WITOWSKA

Radca Prawny

Jest radcą prawnym. W 1995 r. ukończyła Wydział Prawa i Administracji o kierunku prawo na filii Uniwersytetu Marii Curie Skłodowskiej w Rzeszowie z wynikiem bardzo dobrym. W 1999r złożyła egzamin radcowski.

W 2007r ukończyła studia doktoranckie na Polskiej Akademii Nauk z zakresu prawa spółek. Swoje doświadczenie zdobywała kolejno wykonując zawód Radcy Prawnego w takich spółkach jak AUTOSAN S.A., Zakłady Mięsne ‘’Beef- San’’ S.A. i PGNiG S.A. Oddział w Sanoku, a następnie prowadząc indywidualną kancelarię.

wiecej…

KATARZYNA BAJGER-GOŁĘBIOWSKA

Radca Prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Rzeszowskiego. Studia magisterskie ukończyła z wynikiem bardzo dobrym broniąc pracę magisterską „Organizacja i funkcjonowanie funduszy emerytalnych. Była stypendystką programu Socrates Erasmus, w ramach którego studiowała na Wydziale Prawa na Uniwersytecie Staffordshire University w Wielkiej Brytanii. Ukończyła także studnia podyplomowe z zakresu Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

więcej…

KATARZYNA KOT

prawnik

Ukończyła II Liceum Ogólnokształcące w Sanoku. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego kierunek prawo.

Pracę magisterską pod tytułem Kontrola administracji publicznej napisała i obroniła pod kierunkiem Prof. dr hab. Stanisława Pieprznego.

wiecej…